Galeria fotografii
Komentarze do zdjęć z dnia 2018-09-18
Pan Prezes[2018-09-18 00:15:15] I jakie¶ białe kwiaty ni to ¶nieg, ni szron raczej... Cóż to jest za ro¶lina?
Iwona Niedopytalska[2018-09-18 22:56:12] Aż tak się nie umartwiaj±. Do niektórych jest normalne doj¶cie, do innych na lin
dixi[2018-09-18 10:17:52] Nie,mieszkałam w Caniço a ten widoczek zrobiłam w drodze na półwysep ¶w. Wawrzyń
mayer[2018-09-18 10:25:12] Ha, ha Paweł - to musiałoby być bardzo ale to bardzo duże UFO. Małe ufoludki nie
paweł.p[2018-09-18 13:36:00] Niestety, tylko na ten pierwszy grzbiet przy czerwonych - burza nas wygoniła )-:
Ela30[2018-09-18 13:26:53] Wchodziłe¶ na szczyty? Na górze widać tę biel gór! Rewelacja! Zupełnie innego gó
paweł.p[2018-09-18 13:23:04] Zgadzam się z Tob± Ela, ja także. I ta niesamowita różnorodno¶ć na tak niewielki
paweł.p[2018-09-18 10:56:35] Dixi, to jest burza - jak to wcze¶niej udało mi się pięknie poetycko uj±ć: stali
paweł.p[2018-09-18 10:51:37] Mayer, a ja my¶lałem, że jeste¶my kumplami! ....... (-: Oczywi¶cie żartuję, nic
mayer[2018-09-18 10:29:07] Sorry Paweł. Co¶ mi się nie tak nacisnęło. Oczywi¶cie -5- chciałem nacisn±ć :)
Drogomił[2018-09-18 19:31:18] Nie da się tego opisać słowami. To niesamowite miejsce. Piękne zdjęcie.
Ela30[2018-09-18 13:33:18] Szczerze? To dopóki sama nie zobaczyłam tej laguny, to my¶lałam, że jej zdjęcia
Iwona Niedopytalska[2018-09-18 21:10:04] Ten z tyłu gwiżdże, ten z przodu rży. Niesamowite s± miny wielbł±dów. Niepowtarz
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.























